امیر محمد پهلونژاد

مدیرعامل شرکت مشاوره راهبردی منابع انسانی آتیه روشن

امیر محمد پهلونژاد در سال 1384 به مشاوره آتیه روشن پیوست، و از سال 1389 مدیر عامل مشاوره منابع انسانی آتیه روشن شده است. ایشان در حوزه توسعه دانش منابع انسانی در ایران تاثیرگذار بوده و در تعداد زیادی از پروژه ها به طراحی و اجرای راه کارها و سیستم های منابع انسانی پرداخته است.

ایشان به عنوان مدرس و مربی، تعداد زیادی از برنامه ها و کارگاه های آموزشی را برای شرکت های چند ملیتی و ایرانی  طراحی و ارائه کرده است . حوزه مورد علاقه ایشان در آموزش، توسعه مهارت های برقراری ارتباط و رهبری می باشد.


به منظور ارائه خدمات مطلوب به مشتریان، آقای پهلونژاد سعی دارد از جدیدترین مسائل مربوط به منابع انسانی با اطلاع بوده و به توسعه حرفه ای خود ادامه دهد.  ایشان در حوزه مدیریت جبران خدمات و مزایا، توسط Towers Watson و TymWork (سوئیس)، در حوزه مهارت های تدریس کارگاهی توسط Cegos (فرانسه) و Oakwood International (انگلستان) آموزش دیده است. ایشان همچنین از طرف Denkerfolg International  (آلمان) به عنوان "مربی فردی و کسب و کار" و از طرف موسسه ویلیام گلاسر ایران به عنوان مدرس دوره های مدیریت راه برانه به رسمیت شناخته شده­است. 

آقای پهلونژاد مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی معدن (1374-1370) از دانشگاه آزاد تهران دريافت کرد. ایشان مسیر شغلی خود را از انگلستان به عنوان مسئول  تولید در یک شرکت شناخته شده انگلیسی فعال در صنایع غذایی (1378-1376) شروع کرد، سپس به ایران بازگشته و به عنوان مدیر تولید یکی از شرکت های ایرانی پیشرو در زمینه تولید تجهیزات و ابزار دقیق مربوط به صنایع سنگین به کار خود ادامه داد.  به علت درک جذابیت چالش های منابع انسانی و مدیریت، آقای پهلونژاد به تکمیل یک دوره آموزشی جامع حرفه ای در زمینه مدیریت کسب و کار پرداخت (1384-1381) و به همین پشتوانه مسیر کاری ایشان در زمینه مدیریت و منابع انسانی ادامه پیدا کرد. در همين راستا ايشان مدرک کارشناسي ارشد خود را در رشته مشاوره و راهنمایی (1392-1390) از دانشگاه آزاد - واحد علوم تحقيقات مرکزي دريافت کرد.
Amir Mohammad Pahlavnejad

Atieh Roshan Sitemap
Atieh Roshan Homepage
Atieh Roshan's RSS Feed
Print Version Page
|بازگشت|
کليه حقوق و امتيازات اين سايت متعلق به شرکت آتيه روشن مي باشد